Item# : EA109SG-12
Description : [Brass] Tube Brush
Spec
Brush material-Brass
Brush dim. Dia. 12 x 50mm
Length 200mm
Single Spiral/Single Stem
Brush wire diameter 0.12 mm
Shaft diameter Approximately3.5 mm