Item# : EA944NH-38
Description : Filament Tape
Spec
Length 50m
Core Dia. 76mm(3 )
Thickness 0.18mm
Material Material :Polyester (Polyester Fiber Reinforcement )
Adhesives :Gum System
Color White
Tacking ・For union Tape
For Bundling/packaging Heavy Objects
The width 38mm