Item# : EA638F-111A
Description : [Stainless Steel] Heavy-Duty Shackle
Spec
Material-Stainless steel (SUS316)
Size-D_1:11.1mm, D_2:12.7mm, B:19.1mm, L:36.3mm(Refer to a figure dimension)