Item# : EA940MW-22A
Description : Electromagnetic Contactor
Spec
Mitsubishi Electric
Alternating current The operational type
Auxiliary Contact 1a
Finger Protection Terminal Construction
DINRail Fittings
size 36×78×75(H)mm
Type S-T10BC
Main Rated Joint 200~220V 2.2kW
Coil Voltage 200V