Item# : EA618GJ-30
Description : Type Box Wrench
This product is no longer available. Please refer to replacement item below.
Spec
Material Handle :SS400
Wrench Section :S45C
Across Flats 30mm
Shaft Length 265mm
Handle Width 250mm