Item# : EA618GJ-36
Description : Type Box Wrench
This product is no longer available. Please refer to replacement item below.
Spec
Material Handle :SS400
Wrench Section :S45C
Across Flats 36mm
Shaft Length 290mm
Handle Width 280mm