Item# : EA940BY-20
Description : Rubber Plug
Spec
Dim.--20: dia. 52 x 90mm-30: dia. 67 x 112mm
Compatible electric cables--20: 2.0 to 3.5mm2-30: 5.5 to 8.0mm2
Plug 2P
Capacity 20A 250V